Muzejs 23. un 24. jūnijā būs slēgts.

9. jūnijā Daugavas muzejā atklāts Daugavas dzelmē zudušajām mājām veltīts tēlniecības ansamblis

Tēlniecības ansamblis veidots, lai saglabātu atmiņas par mājām, kas zudušas Rīgas elektrostacijas celtniecības rezultātā.

Lasīt vairāk

20. jūnijā sagaidīsim Vasaras saulgriežus, Doles salā, Daugavas muzejā!

Ar joni tuvojas laiks, kad vasaras vārti atvērsies, visā Latvijā uz kalniem iedegsies jāņugunis,  un tad nāks Jānītis ziedainām kājiņām savus bērnus apraudzīti. Sagaidīt Saulgriežu nakti Daugavas muzejā tiek aicināti gan lieli, gan mazi, gan tuvi, gan tāli. Gada īsākajā naktī ar tautas dziesmām, rituāliem un dejām kopīgi izdzīvosim Saulgriežu burvības noslēpumaino un seno stāstu.

DZIĻI NOPIETNA.
DAUGAVA.

J. Jaunsudrabiņš savā 1930. gada ceļojuma aprakstā „Pļaviņas – Koknese” par Daugavu ir rakstījis – „diža un dziļi nopietna upe”.

Laika rats turpina griezties

Muzeju naktī durvis un vārti bija plaši atvērti arī Daugavas muzejā.

Muzeju nakts, 20.maijs plkst. 20:00

LAIKS šķiet bezgalīgs, tas nav sataustāms vai notverams. Uz katra stūra mēs jūtam tā elpu pakausī. Paliek jautājums - ļauties plūsmai vai cīnīties pret straumi.