Jaunumi par muzeja darbību pēc 10. jūnija

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnijā noteiktajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, no 2020. gada 10. jūnija muzeja darbībā ievērosim šādas prasības:

1. Arī turpmāk Muzeja iekštelpu ekspozīcijās vienlaikus drīkst atrasties ne vairāk kā 10 personas.

2. Ar š.g. 10. jūniju atsākt nodrošināt muzeja papildpakalpojumus – ekskursijas un muzejpedagoģiskās nodarbības.

2.1. Maksimālais vienas ekskursiju grupas lielums ir 10 cilvēki.

2.2. Muzejpedagoģisko nodarbību norise notiek vienīgi āra apstākļos.

3. Ar š.g. 10. jūniju atsākam nojumju un ugunskura vietu izīrēšanu muzeja apmeklētājiem, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.