Darba laiks Jāņu svētkos!

Jau pavisam drīz svinēsim vasaras saulgriežus un Jāņu dienu! Šogad ielīgošanu aicinām sirsnīgi atzīmēt tuvāko cilvēku lokā, diemžēl arī tradicionālais ielīgošanas pasākums Daugavas muzejā šogad NENOTIKS.

Muzejs būs atvērts apmeklētājiem tuvākajās dienās kā parasti, bet 23. un 24. jūnijā būs slēgts! Atgādinām, ka:

🔸 Muzeja darba laiks katru dienu no plkst. 10.00 līdz 17.00.
🔸 Lai neapdraudētu savu un līdzcilvēku veselību, kā arī ierobežotu “Covid-19” vīrusa izplatību, visus apmeklētājus, lūdzam ievērot sociālo distancēšanos vismaz 2 metru attālumā, kā arī ikdienā stingri ievērot nepieciešamos piesardzības pasākumus. Muzeja telpās vienlaikus drīkst uzturēties ne vairāk kā 10 cilvēki.