Seno prasmju darbnīca - bronzas liešana

Šogad turpinām darboties Seno prasmju darbnīcās! Vēl esam mazliet piesardzīgi, tāpēc pirmā tikšanās reize šoreiz mazliet citādākā formātā. 11. jūlijā, no 12.00-15.00, notiks bronzas liešanas paraugdemonstrējumi (nevis praktiskās darbnīcas). Bronzas priekšmetu liešanā tiks izmantoti bronzas laikmeta tehniskie paņēmieni. Paraugdemonstrējumu sniegs pieredzējis eksperimentālās arheoloģijas speciālists dr.hist. Artūrs Tomsons.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties laicīgi, rakstot vai zvanot Daugavas muzejam!
Dalības maksa (ieejas biļete muzejā) - 2 Eur. Tiksimies ar pieteiktajiem dalībniekiem jau pēc nedēļas, plkst. 12.00 pie pieminekļa Doles salas applūdinātajām mājām.

Pasākums tapis sadarbībā ar Latvijas Arheoklubu.