JUUK koncerts Daugavas muzejā!

2. augusta pēcpusdienā, plkst. 16.00, Daugavas muzejā uz Doles salas norisināsies otrais šī gada brīvdabas koncerts. Pieci mūziķi, kurus vieno aizraušanās ar alternatīvo un tumšo folkroka un kantrī mūziku, apvienojušies zem nosaukuma JUUK, izpildīs gan jau pazīstamās dziesmas no albuma “Indulgenču tirgotāji”, gan arī no šobrīd topošā albuma, kas iznāks gada beigās.

Folkroka un alternatīvā kantrī grupa JUUK 2019. gada vasarā publicēja savu debijas albumu "Indulgenču tirgotāji", kas tika nominēts Austras balvai, Zelta Mikrofonam un Alternative.lv gada balvai. Šobrīd grupa strādā pie diviem studijas albumiem, no kuriem viens varētu būt gatavs 2020. gada nogalē.

JUUK sastāvs uz skatuves varbūt ir mainīgs, bet tā pamatā ir pieci mūziķi, no kuriem katrs dziesmām dod savu specifisko skanējumu. Sniedzes Prauliņas skaistā balss gana rotaļīgi apspēlē dziesmas gan latviešu, gan franču valodā, viņa grupā spēlē arī flautu. Edgara Šubrovska balss un ģitāras/basa klātesamība liek atcerēties tādas grupas kā Kartāga, Hospitāļu iela vai Manta, gan pavisam citā noskaņā. Lielisks atklājums ir mūziķis Oskars Jansons, kura dziedājums liek aizmirst, kurā gadsimtā atrodamies. Īpašo skanējumu lieliski papildina Dina Skreitule ar vijoli un sitamo instrumentu meistars Rinalds Maksimovs.

Kā ierasts apmeklētāji tiek aicināti izmantot iespēju šo dienu papildināt ar velotūrismu Salaspils novadā un Doles salā, kā arī uz koncertu līdzi ieteicams ņemt savus sēžamos krēslu vai sedziņu formātā, lai būtu iespēja izvēlēties sev tīkamāko vietu un distanci.

Ieejas biļetes (5 Eur) būs iespēja iegādāties koncerta dienā Daugavas muzeja kasē.

*Informējam, ka pasākuma laikā iespējama fotografēšana un filmēšana. Iegūtie foto vai videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.